Громадянин, що мешкає по вулиці Баженова позбувся своїх старих меблів, склавши їх біля контейнерного майданчику.
Про це повідомили у Муніципальній варті Вінниці.
Викидати великогабаритне сміття ні в якому разі не можна в сміттєві баки. Справа в тому, що ми укладаємо договори на вивезення лише побутових відходів, тобто тих, які з’являються після нашої життєдіяльності.
А старі меблі та техніка відносяться до великогабаритних видів сміття, тому не можуть утилізуватися в звичайному сміттєвому баку. Тобто просто так викинути й виставити меблі біля сміттєвого баку теж не можна.
До того ж цей непотріб неабияк “прикрашає” двір. Інспектори Муніципальної варти склали на цього громадянина протокол про адміністративне порушення за ст. 152 КУпАП.