У Вінницькому міському суді Вінницької області проголошено вирок чоловікові, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених п. 13 ч. 2 ст. 115 КК України.
Про це повідомили у пресслужбі Вінницького міського суду.
Підсудний в судовому засіданні свою вину в інкримінованому йому злочині визнав.
«Судом встановлено, що обвинувачений, відбуваючи покарання за попередній злочин, перебував у приміщенні кузні, де спалахнула суперечка з іншим засудженим, у ході якої останній схопив обвинуваченого за шию та притиснув до стіни. Бажаючи смерті кривднику, обвинувачений взяв до рук молотка, що лежав на столі, та вдарив не менше чотирьох разів засудженого по голові. Такі дії обвинуваченого спричинили тяжкі тілесні ушкодження, від яких потерпілий помер на місці події», – йдеться у повідомленні.
За результатами судового розгляду суд визнав винним чоловіка у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених п. 13 ч. 2 ст. 115 КК України та призначив йому покарання у виді довічного позбавлення волі.
Вирок ще не набрав законної сили.