Вінницькі підприємці від початку війни завезли понад сто тонн вантажів. Допомога, завдячуючи друзям за кордоном, надходить з різних куточків світу. Адже люди на всіх континентах підтримують українців у біді, і організовують збір гуманітарної допомоги для українців.
Ось лише неповний перелік друзів України в Німеччині та вихідців з України, які в ці важкі часи допомагають українцям:
На фото: Томас Ватсолд, пастор Зігфрід Пройссер і леді Марікка, Карстон Дейлі та його дружина, Олександр Підлубний, Расим Талібовта, Олексій Ермоленко, Уляна Мікітін, Любов Талібова.
Організація такої великої кількості гуманітарної допомоги, це добра воля і бажання допомогти багатьох людей.
У Німеччині збір та допомогу організували пастор Зігфрід Пройссер і леді Марікка. Пастор є міжнародним єпископом і президентом Міжнародної місії Ісуса. Також до благородної справи долучилися Карстон Дейлі та його дружина та колишній житель Вінниччини, який емігрував у Німеччину понад тридцять років тому, Олександр Підлубний.
Організував доставку вантажів ще один неймовірний чоловік Томас Ватсолд, він власник логістичної компанії.
Також, у Німеччині заради допомоги українцям організували Міжнародний благодійний фонд «Laruhelpsukraine». Його засновниками стали Расим Талібов, його дружина Любов Талібова, Олексій Ермоленко та Уляна Мікітін.
Для того, щоб зібрати та доправити вантажі, координувати зусилля волонтерів у Німеччині працюють багато людей, які роблять добро за покликом душі.
На Вінниччині розподілом допомоги від європейських благодійників та логістикою також займається велика команда людей.
Благодійну допомогу від благодійного фонду «Зимородок» сьогодні отримують усі люди, які опинились в скрутних обставинах. Біля ринку «Урожай» розташований пункт допомоги де роздають дитяче харчування, памперси, речі та іншу допомогу. Люди, які опинились у скруті, розповідають волонтерам фонду про свої потреби.
На фото: Сергій Кудлаєнко з вінницькими волонтерами
Вінничани розповідають, що іноземні благодійники допомагають нашим українцям також і в Німеччині.
Вони зустрічають наших людей, допомагають поселитись, надають усю необхідну допомогу, пояснюють, як спілкуватися з державними службами. Фактично водять за руку.
Наш медіахолдинг приєднується до подяки кожному з благодійників Німеччини! Дякуємо вам і низький уклін!