На сьогодні у Вінницькій області щеплення отримали 1171483 мешканці. З яких першою дозою вакциновані – 594986, другою – 559857. Бустерну дозу отримали 16453.
Про надходження чергової поставки вакцини повідомили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОДА.
Вакцина CoronaVac, виробництва Sinovac (Китай), схвалена ВООЗ для екстреного використання. Вона відповідає міжнародним стандартам безпеки, ефективності та умов виробництва. Одна ампула розрахована на одного пацієнта. Найбільш популярна серед населення віком 60+.