З Іспанії у Вінницю сьогодні прибув гуманітарний вантаж. Його зібрали та надіслали допомогу для України волонтери ГО “Асоціація українців за кордоном” разом з іспанською “ASOCIACI?N SOCIAL DAMARK NO GUBERNAMENTAL HUMANITARIA”.
У вантажі – 700 коробок із речами першої потреби: ліки, продукти, військове спорядження, одяг чоловічий та жіночий, засоби особистої гігієни.
А з Вінниці доставили гуманітарну допомогу до різних областей України. Розвезли імуносупресивні лікарські засоби. Їх Вінницька область отримала, як гуманітарку по лінії МОЗ.
Ці ліки вкрай необхідні пацієнтам із трансплантованими органами. Вони їм рятують життя. Вантаж життєво необхідних медикаментів вже відвезли у Житомир,
Івано-Франківськ, Хмельницький, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Рівне, Черкаси та Київську область.
Найближчими днями імуносупресори будуть доставлені ще у кілька міст.