На брифінгу у медіацентрі обласної військової адміністрації пройшла презентація фінансових результатів приватизації державного майна Вінницької та Хмельницької областей за період до 6 грудня 2023 року, яку представив Начальник Регіонального відділення Фонду державного майна України Андрій Маркевич.
У 2023 році було включено до переліку об’єктів приватизації 123 об’єкти, з яких 72 розташовані на території Вінницької області. Згідно з вимогами законодавства, 64 об’єкти підготовлені до продажу на електронних аукціонах.
На момент 6 грудня 2023 року було продано 43 об’єкти приватизації, з них 29 в Вінницькій області та 14 в Хмельницькій. Загальні доходи від приватизації об’єктів становлять 194,0 млн. грн. без ПДВ, із чого 157,0 млн. грн. для Вінницької області та 37,0 млн. грн. для Хмельницької.
Протягом листопада-грудня 2023 року Регіональному відділенню ФДМУ надійшло 6 заяв від потенційних покупців. Робота з приватизації продовжується, а деталі торгів та очікувані суми надходжень можна знайти у відеопрезентації.