Впродовж 20-28 травня під головуванням заступника Голови ДСНС України Володимира Демчука на Вінниччині тривала контрольна перевірка щодо виконання вимог законів у сфері цивільного захисту органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
Комісія ДСНС перевіряла органи управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області та її ланок аби оцінити їх готовність до виконання поставлених завдань.
Зокрема, організацію укриттів для населення в захисних спорудах, планування заходів з евакуації, реагування на надзвичайні ситуації різного характеру, а також виконання протипожежних заходів та заходів цивільного захисту в закладах освіти, лікарнях та інших об’єктах цивільної інфраструктури.
Заступник голови комісії ДСНС Андрій Бондаренко ознайомив всіх присутніх на нараді з проєктом акту контрольної перевірки, що протягом декількох днів буде підписаний та поданий на розгляд до Кабінету Міністрів України.