В березні виповнилось 15 років з дня підписання Угоди про співробітництво між нашими регіонами. З нагоди річниці підписання документа Вінниччину відвідав Маршалок Лодзинського воєводства Гжегож Шрайбер та офіційна делегація.
Про це у соцмережі повідомив начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.
«Мав честь привітати на Вінниччині делегацію з Лодзинського воєводства (Республіка Польща) на чолі з Маршалком Гжегожем Шрайбером.
Подякував за візит в такий непростий воєнний час. А також висловив вдячність польському уряду та всьому польському народу за тверду й послідовну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, а також за надану допомогу і підтримку для тисяч українських переселенців.
А також подякував команді та кожному жителю Лодзинського воєводства за підтримку українського народу, і вінничан зокрема, за надану гуманітарну підтримку та оздоровлення 49 дітей з сімей військовослужбовців Вінницької області. Вдячний за пропозицію щодо оздоровлення 100 діток і у цьому році.
Ці роки показали, що Угода – це не просто формальність, папірець, а наповнене реальним змістом та результатами партнерство.
Дружба перевіряється часом, труднощами і радощами.
З впевненістю можу сказати, що Лодзинське воєводство – справжній друг Вінницької області.
Домовились про продовження нашого партнерства та дружби», – йдеться у повідомленні.
Подякував за візит в такий непростий воєнний час. А також висловив вдячність польському уряду та всьому польському народу за тверду й послідовну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, а також за надану допомогу і підтримку для тисяч українських переселенців.
А також подякував команді та кожному жителю Лодзинського воєводства за підтримку українського народу, і вінничан зокрема, за надану гуманітарну підтримку та оздоровлення 49 дітей з сімей військовослужбовців Вінницької області. Вдячний за пропозицію щодо оздоровлення 100 діток і у цьому році.
Ці роки показали, що Угода – це не просто формальність, папірець, а наповнене реальним змістом та результатами партнерство.
Дружба перевіряється часом, труднощами і радощами.
З впевненістю можу сказати, що Лодзинське воєводство – справжній друг Вінницької області.
Домовились про продовження нашого партнерства та дружби», – йдеться у повідомленні.













