Кандидат від нової місцевої політсили майже два десятки років проходив військову службу у лавах Збройних Сил України. У серпні 2020 року був звільнений в запас у військовому званні полковник. Ветеран військової служби. Учасник АТО.
“Партія Вінничан” представила свого кандидата на посаду Гайсинського міського голови на офіційній сторінці в мережі Фейсбук.
Також у “Партії Вінничан” оприлюднили витримки з біографії кандидата.
Після закінчення Краснопільської загальноосвітньої середньої школи, Олександр Сидорчук вступив до Полтавського вищого військового командного училища зв’язку.
Закінчив Гуманітарний інститут Національного університету оборони України імені Івана Черняховського та Національну академію державного управління при Президентові України, має диплом магістра «Публічного управління та адміністрування» з відзнакою.
Проходив військову службу у лавах Збройних Сил України. У серпні 2020 року був звільнений в запас у військовому званні полковник. Ветеран військової служби.
У вінницькій партії зазначають, що Олександр Сидорчук брав участь у проведенні антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.