Як стало відомо, вінницькі працівники міліції все ж знайшли літню жінку, яка, перебуваючи на відпочинку у санаторії м. Немирова і безслідно пропала. З’ясувалося, що бабуся майже дві доби просто блукала містом.
За оперативною інформацією УДСНС Вінниччини, про зникнення відпочивальниці стало відомо від її чоловіка. Повідомлялося, що жінка вийшла із лікувального корпусу ДП Клінічний санаторій «Авангард», що у Немирові, та зникла у невідомому напрямку. Одразу у день зникнення міліцією були організовані пошуки бабусі, до яких була залучена велика кількість як правоохоронців, так і добровольців.
Тільки через 2 доби стареньку було виявлено у лісовому масиві, що за 15 кілометрів від Немирова. Як повідомила врятована, вона вийшла за територію санаторію та випадково загубилась. Зворотний шлях бабуся віднайти не змогла, через що їй прийшлось блукати.
Пенсіонерку була доставлена до санаторію, а всі рідні бабусі висловили щиру подяку співробітникам міліції за допомогу.