Нещодавно в онлайн форматі відбувся хакатон «Hack4Good: як зацікавити дівчат технологіями». Захід проводився CSR Ukraine, експертною організацією «Центр «Розвиток КСВ», і UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення, у рамках ініціативи #ДівчатаSTEM за фінансової підтримки уряду Швеції.
Про це повідомили у пресслужбі ВНТУ.
Партнером Хакатону також був Інститут модернізації змісту освіти МОН України.
Хакатон «Hack4Good: як зацікавити дівчат технологіями» – це онлайн захід для студенток віком 18-24 років з різних університетів України.
Мета заходу – розробка ідей продуктів щодо залучення дівчат до навчання і побудови кар’єри в галузях науки й технологій.
На першому етапі хакатону учасниці писали мотиваційні листи.
Було подано 270 заявок від студенток з різних університетів.
Для участі у фіналі Хакатону було обрано 45 учасниць.
“Перше місце отримали третьокурсниці ФІТКІ Замкова Тетяна та Найдюк Валерія зі своєю командою, які розробили програму STEM канікул для дівчат GIRLSTEMр. Друге місце посіла магістрантка ФІТКІ Король Діана зі своєю командою. Вони презентували власний проєкт – STEM-платформу з освітніми матеріалами та інтерактивною взаємодією”, – йдеться у повідомленні.