18 березня під час робочої зустрічі з особовим складом підрозділу обговорено ряд питань щодо капітального ремонту покрівлі адмінбудівлі, заміни вікон та утеплення споруди. Триває акумулювання відповідних будматеріалів, здійснюються підготовчі роботи.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
Для групи водолазно-рятувальних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення закуплено нові гідрокостюми, шоломи, боти та рукавиці – спорядження, необхідне для здійснення спусків під воду. Загальна вартість придбаного майна близько 80 тисячі гривень.