До поліції надійшло повідомлення від 37-річної вінничанки про те, що її чоловік повернувся додому у стані алкогольного сп’яніння та вчиняє відносно неї та їх малолітньої дитини насильницькі дії. Також жінка повідомила, що у чоловіка може бути зброя.
По це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Працівники Вінницького районного управління поліції за адресою затримали 39-річного вінничанина, який вчиняв домашнє насильство відносно своєї вагітної дружини та дитини.
Нетверезий зловмисник намагався втекти від поліцейських, вистрибнувши з балкона першого поверху. Під час затримання у правопорушника вилучили пристрій для відстрілу гумових куль.
Спецзасіб для відстрілу гумових куль, який затриманий зберігав з порушенням термінів його перереєстрації, вилучений, а дозвіл на його зберігання – анульований.