Від сьогодні, 12 квітня, Вінницький обласний краєзнавчий музей відновлює роботу у формі тимчасових виставок. Тобто, відвідати основну музейну експозицію ще не можна.
Про це повідомили на сторінці музею у Фейсбуці.
«Шановні друзі, з радістю повідомляємо, що з 12 квітня ми відкриваємо свої двері для відвідувачів. Розпочинаємо роботу у форматі тимчасових виставок».
Працівники музею підготували дві виставки до відкриття закладу: «Великодня писанка» експонується у залі №15, а виставка політичної карикатури Олександра Нікітюка «Капрічос-2022» – в Академічній залі музею.