“Майстер продовжує життя у своїх творах і учнях. Фросина Іванівна Міщенко, про яку ми вже говорили, подбала про це заздалегідь, залишивши сотні виробів та цілу плеяду послідовників, які яскравими зірками горять на гончарному небосхилі. Серед них – Тетяна Іванівна Шпак. Народилась майстриня 21 січня 1947 р. в с. Бубнівка Гайсинського району. Закінчила медичне училище, працювала фельдшером. Але одного разу потрапила під чари прадавнього ремесла і стала однією із тих, кому підкорились вогонь і глина”, – кажуть мистецтвознавці.
Зачарували молоду майстриню пластичність глини та звуки круга, який обертається. З того часу вона навчалась та творила, і сьогодні на полицях звичайних будинків та у вітринах відомих музеїв перебувають різноманітні роботи Тетяни Шпак: миски, горщики, глечики, фігурки співочих птахів, коників, вкритих правічними розписами.
Тетяна Шпак – заслужений майстер народної творчості, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, директор меморіального музею-садиби братів Якова та Якима Герасименків і просто неперевершений майстер гончарної справи.