Заклад КП “Вінницький обласний Центр служби крові” здійснюватиме забір донорської крові для виявлення і вилучення антитіл до коронавірусної інфекції COVID-19.
Про це йдеться на сторінці центру.
Згадане дослідження проводитимуть вінничанам безкоштовно. Про результати донора повідомлятимуть.
Здати кров на антитіла може будь-хто охочий, якщо не має протипоказань









