21 листопада голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сільвандер передала міському голові Сергію Моргунову та шкільним лідерам нагороду, яку Вінниця виборола у Міжнародному конкурсі кращих практик для громад, дружніх до дітей.
Про це повідомили у Вінницькій міськраді.
Міжнародна премія була започаткована ЮНІСЕФ у 2019 році у рамках Всесвітньої ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді». Цією премією ЮНІСЕФ відзначає найбільш креативні, інноваційні та надихаючі рішення міст, спрямовані на покращення життя дітей та молоді.
Престижну міжнародну премію “Child Friendly Cities Inspire Awards” серед найбільш дружніх до дітей міст у світі Вінниця виграла цієї осені. Тоді у Кельні, коли були оголошені переможці, нагороду прийняла Лотта Сільвандер. Сьогодні вона привезла її до Вінниці, щоб передати міському голові Сергію Моргунову. Разом із ним нагороду прийняв учень 22-ї школи Ілля Чайковський, який вчора, у День молодіжного місцевого самоврядування, разом з іншими шкільними лідерами спробували себе у якості керівництва органів місцевого самоврядування.
За дорученням виконавчого директора АМУ Олександра Слобожана, виконавчий директор Вінницького РВ АМУ Владислав Філатов привітав Вінницького міського голову Сергія Моргунова, представників учнівського самоврядування з високою нагородою на міжнародному конкурсі від ЮНІСЕФ. Він відзначив, що Асоціація міст України є партнером Дитячого фонду ООН і активно підтримує глобальну ініціативу ЮНІСЕФ “Громада, дружня для дітей та молоді”.
Зараз у школах проводяться роботи по реалізації учнівських ідей, що перемогли на конкурсі. У результаті у школах будуть створені та облаштовані 5 креативних молодіжних просторів, облаштовано два простори на пришкільних майданчиках, одна шкільна велопарковка, реалізовано три інформаційні проекти з питань надання екстреної домедичної допомоги, протидії булінгу та розвитку ораторських здібностей.