Вінниця підписала угоду про партнерство солідарності із Мюнстером. Наміри були засвідчені під час візиту Вінницької делегації до німецького міста. Угоду у тристоронньому форматі – підтвердили й представники Любліна.
Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.
Угода про партнерство була підписана в історичному місці – Залі миру. Саме тут було укладено Вестфальський мир, який завершив Тридцятирічну війну в Європі. Проте три громади України, Німеччини та Польщі – не планують обмежуватися лише співпрацею у сфері гуманітарної допомоги.
Німецьке місто-партнер уже передало Вінниці гуманітарний вантаж на суму близько 105 тис. євро. Це, зокрема, 24 палети з 5 різними видами тушкованки, чотири модульні кухні, кухонне обладнання, посуд, 5 генераторів.
Сергій Моргунов подякував мешканцям дружніх міст за солідарність з Україною та турботу про вінничан, а також своїм колегам-мерам Маркусу Леве та Кшиштофу Жуку за непохитну позицію у підтримці України та таку своєчасну допомогу Вінниці.