У суботу, 22 квітня, було підписано Угоду про побратимство між представниками муніципалітетів Вінниці та Карлсруе. Документ підписали Вінницький міський голова Сергій Моргунов та мер міста Карлсруе Франк Ментруп. Цей крок спрямований на формування зв’язків та довіри між обома громадами. Він знаменує новий етап у партнерстві та співпраці між містами.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Підписання Угоди про побратимство безпосередньо відбулось у місті Карлсруе, куди прибула делегація з Вінницької міської ради на чолі з міським головою Сергієм Моргуновим. Також на зустрічі був присутній Генеральний консул України в Мюнхені Юрій Ярмілко.
Вінницький міський голова Сергій Моргунов, зазначив, що підписання Угоди про побратимство – це історичний крок для подальшої комунікації між містами та мешканцями Вінниці та Карлсруе.
Також відбулась церемонія обміну прапорами міст. А Вінницький народний ансамбль танцю «Барвінок» виконав для присутніх «Ой у лізі червона калина» та історичну пісню «Badnerlied», яка має велике значення для мешканців Карлсруе.
Також очільник громади, зазначив, що у травні делегація з міста Карлсруе відвідає Вінницю.