У Вінниці провели в останню путь мужніх Захисників, які боролися з російськими окупантами та віддали за свободу країни свої молоді життя. Це Костянтин Хібровський та Денис Новицький.
Про загибель воїнів повідомили у Вінницькій міській раді.
Народився Костянтин Хібовський 25 листопада 2003 року у Вінниці. Навчався у ліцеї №15, а по його закінченні здобув освіту у Вищому художньому професійно-технічному училищі №5 за спеціальністю «Електрогазозварник художніх виробів». Працював за фахом на різних підприємствах міста. А коли розпочалось повномасштабне вторгнення поєднував роботу з активною волонтерською діяльністю. Допомагав лагодити металеві конструкції автівок, що поверталися з-під обстрілів, та допомагав фасувати медикаменти для відправки на передову.
Денис Новіцький народився у Вінниці 25 липня 1995 року. Закінчив ліцей №20, після чого опановував залізничну справу: спочатку у Жмеринському училищі, а потім – у Вінницькому фаховому транспортному коледжі. До повномасштабного вторгнення працював у шляховій компанії з ремонту доріг.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/ZAKHYSNYKY-80x44.jpeg)