Прощалися з молодими Захисниками у в Церкві Воскресіння Христового. Поховали молодих вінничан на Алеї Слави Сабарівського кладовища.
Про прощання із Захисниками повідомило Суспільне.
У Вінниці попрощалися з двома військовими, які захищали Україну в складі об’єднаної штурмової бригади “Лють” та загинули в один день – 14 лютого. Артур (Артем) Іванішин “Депутат” та Вадим Кондратюк “Юрист” були нерозлучними друзями. Обом було по 23 роки.
Видання “Новини Вінниці” повідомляло про загибель друзів, які були не тільки відважними бійцями, а й активними громадянами.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/JW9A9033-80x53.jpg)
Прощалися з молодими Захисниками у в Церкві Воскресіння Христового. Провести в останню путь захисників прийшли рідні, знайомі, друзі, однокласники, побратими, поліцейські та містяни.
Поховали молодих вінничан на Алеї Слави Сабарівського кладовища.
Люди навколішках віддали останню шану оборонцям України.