Вітюк Василь Іванович добровільно став у лави оборонців України у перші дні повномасштабного вторгнення. Був стрільцем-гранатометником у 120-й бригаді територіальної оборони ЗСУ. Разом із побратимами пройшов пекельні бої під Куп’янськом та Бахмутом. Загинув воїн 17 травня.
Про загибель бійця повідомили у Вінницькій міській раді.
Народився Василь Вітюк 1 січня 1966 року у с. Тростянець Тиврівського району Вінницької області. Після школи навчався у Миколаївському вищому професійному училищі суднобудування, а по його закінченні, уклав контракт із армією. Довгий час проходив службу у званні прапорщика у різних регіонах тоді ще радянського союзу. А повернувшись до цивільного життя, зупинився у Вінниці. До повномасштабної війни працював на підприємстві у Літинському районі.