Сьогодні, 28 листопада, Вінниця прощається із Юрієм Марценюком, який загинув, виконуючи бойове завдання на Херсонському напрямку.
Про загибель воїна повідомили у Вінницькій міській раді.
До лав Збройних сил України Юрій Марценюк пішов добровільно на початку повномасштабного російського вторгнення. Загинув у бою 29 жовтня цього року поблизу населеного пункту Кринки, що у Херсонській області. Бійцю було 49 років…
Церемонія прощання із Юрієм Марценюком відбудеться за адресою: вул. Барвиста, 146. Початок о 9:30 год. Поминальну панахиду за загиблим бійцем відслужать об 11:00 у Костелі-санктуарії Божого Милосердя (вул. Генерала Григоренка, 46).
Поховають воїна о 13:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.