У неділю, 21 квітня, Вінниця прощається з Рогачовим Віктором Олеговичем. Навесні 2023 року чоловік мобілізувався до Збройних Сил України. Служив оператором безпілотних літальних апаратів у складі 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади.
Про загибель воїна повідомили у Вінницькій міській раді.
Віктор Рогачов народився у Бахмуті 30 березня 1992 року. Після закінчення місцевої школи здобув професійну освіту у Бахмутському залізничному технікумі та вищу – у Харківській академії залізничного транспорту, де опановував комп’ютерні технології. А наступною сходинкою стала магістратура Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут). Деякий час працював у рідному місті на магістральних електромережах, а згодом влаштувався на роботу за кордоном.
З Бахмуту родина була змушена евакуюватися. З вересня 2022 року її новою домівкою стала Вінниця. Звідси чоловіка і призвали до війська.