Сьогодні, 22 лютого, у Вінниці проводжають останнім земним шляхом мужніх синів Батьківщини Мазура Богдана Олеговича та Монтрезора Сергія Вікторовича, які загинули від рук російських загарбників, захищаючи рідну землю.
Про загибель воїнів повідомили у Вінницькій міській раді.
Народився Богдан Мазур у Вінниці 21 лютого 1994 року. Закінчив 30-ту школу, а потім Вінницький транспортний коледж. Проте, як розповіли рідні, своє покликання юнак вбачав у захисті Батьківщини. Зі школи займався кульовою стрільбою, увесь час проводив у тирі, виріс до Майстра спорту, займав призові місця, отримав безліч нагород. До війська пішов, наслідуючи приклад батька – кадрового офіцера. З ним воював в АТО та боронив Україну з перших днів широкомасштабного російського вторгнення.
Воював у складі артилерійського взводу 3-ї бригади оперативного призначення «Спартан» імені полковника Петра Болбочана Національної гвардії України. Останній свій бій прийняв 17 лютого в районі села Новопрокопівка Запорізької області. Воїну було лише 38 років…
Сергій Монтрезор – обдарований випускник технічного ліцею. Свою вищу освіту здобув у Вінницькому національному технічному університеті за спеціальністю «Теплоенергетика». Працював на інженерних посадах на різних підприємствах міста.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/BIYTSI-80x44.png)