Щоб ефективніше допомагати армії, у ВМР створили Фонд підтримки ЗСУ та соціально-економічного розвитку ВМТГ. У четвер, 30 листопада, під час засідання виконкому Вінницької міської ради затвердили рішення щодо виділення понад 30 млн грн на закупівлю спецобладнання для оборонців.
Про це йдеться в офіційному повідомленні міської влади.
Як зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов, серед пріоритетних завдань Вінницької міської ради залишається підтримка української армії та безпека в громаді. Тож Вінниця придбає безпілотники, які стануть в пригоді нашим оборонцям на фронті.
Директор департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Максим Мартьянов розповів про переваги такої техніки: