До Вінниці з візитом завітала делегація зі Швейцарської Конфедерації. Очільник громади Сергій Моргунов зустрівся з Крістофом Зондереггером – програмним менеджером Державного Секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO), Сільваном Хунгербюлером – заступником керівника програми співробітництва Посольства Швейцарії в Україні та Марією Дружиніною – координаторкою програм Посольства Швейцарії в Україні.
Про зустріч повідомили у Вінницькій міській раді.
Швейцарські представники презентували кілька проєктів, спрямованих на покращення енергоефективності та сталого розвитку міст України.
У межах візиту швейцарці відвідали об’єкти, в реалізації яких були залучені їхні фахівці та кошти, Зокрема, це парк Хімік, вулиця Замостянська, котельні централізованого опалення.