У Вінниці керівник НАЗК Віктор Павлущик під час зустрічей з керівниками та представниками місцевої влади наголошував, що у воєнних умовах корупція є одним з чинників, який грає на руку ворогу.
Під час зустрічей торкнулися і теми декларування доходів представниками влади у широкому розумінні цього слова.
Віктор Павлущик зазначив, що у жовтні цього року планується запустити автозаповнення декларацій на 80%, наразі триває перехідний період. Так, інформація про людину з різних реєстрів з’явиться автоматично, її потрібно буде лише підтверджувати.
Вінницька міськрада підписала двосторонню «Декларацію розбудови доброчесності органів місцевого самоврядування між Вінницькою міською радою та Національним агентством з питань запобігання корупції».
Під час зустрічі з главою НАЗК, мер Вінниці Сергій Моргунов запевняв, що Вінниці – «нульова толерантність до корупції».
У Вінницькій ОВА провели зустріч у форматі керівництва області з главою та представниками НАЗК.
Цю зустріч у соціальних мережах прокоментував начальник ОВА Сергій Борзов.
Також з жовтня 2023 року Вінницька обласна військова адміністрація підключена до Порталу викривачів.
Втім, є питання, які ще потребують вирішення. Зокрема, залишається проблема затримки результатів спецперевірок тих осіб, які претендують на зайняття державних посад. А це гальмує процес заміщення вакансій в структурних підрозділах ОВА», – зазначив він.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/NAZK2-1-80x45.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/NAZK3-80x45.jpg)
Керівники міста та області запевнили Віктора Павлущика, що робота з викорінення корупції на ввірених їм територіях продовжується.