На урочистості з нагоди ювілею до одного з найдавніших медичних закладів Вінниччини завітало чимало почесних гостей: серед них були нчальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, керівники медичних закладів області. Урочистості проходили під гаслом: «Пам’ятаємо, отже перемагаємо!».
Надаючи 125 років медичну допомогу, заклад стоїть на сторожі психічного здоров’я пацієнтів усього Подільського регіону. Лікарня ім. акад. О.І.Ющенка відома далеко за його межами. За понад сторіччя роботи лікарня не лише зберегла свою автентичність, а й набула нових, значущих досягнень. Зокрема, були відкриті відділення неврології, судинно-мозкової патології, нейрохірургії, які протягом багатьох років були єдиними, унікальними не лише для нашого регіону, а й для сусідніх областей. Це стосується й інших напрямків роботи лікарні.
Нагадали присутнім і про те, що коли було відкрите інсультне відділення, до нього приїжджали медсестри з усієї України, щоб навчитися догляду за такими пацієнтами, а також лікувати їх, відповідно до європейських методик і стандартів. За останні роки лікарня стала центром підготовки кваліфікованих кадрів не лише для Вінницької області, а й для всієї України. Сьогодні заклад успішно поєднує і практику, і науку, а також має цінне історичне надбання як для нашої держави , так і для світу.
Колектив закладу підставляє своє плече військовим, наближаючи спільну перемогу.
Під час урочистого зібрання з нагоди 125- річного ювілею лікарні, вручили Подяку та два монітори пацієнта керівникові медичного закладу Софії Кучерук.
Грамоти та подяки отримали працівники закладу від Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА та профспілок.