Нове обладнання отримала Вінницька лікарня швидкої допомоги. Ангіограф вже доставили до медзакладу.
Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я України.
Оперативно обстежувати та лікувати патології судин різних органів та систем зможуть лікарі Вінницької лікарні швидкої допомоги. За допомогою приладу фахівці зможуть визначати місце звуження, закупорки або ж розширення судини та визначати місце внутрішніх прихованих кровотеч.
«Завдяки обладнанню стане можливим видалення тромбів із судини та відновлення кровотоку. Високотехнологічна процедура збільшить шанси пацієнта на відновлення та зменшить кількість випадків інвалідності після інсульту», – йдеться у повідомленні.











