У Вінницьку обласну дитячу клінічну лікарню передали комп’ютерний томограф з фондів Міністерства охорони здоров’я України. Для встановлення нового діагностичного приладу готують нове приміщення.
Про поставку нового обладнання повідомив начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.
Він зазначив, що новий діагностичний прилад розмістять у новому приміщенні, яке добудовують, а потім почнуть монтувати обладнання. Воно зараз зберігається запакованим у ящики.
«Приміщення для його встановлення майже готове – останні стадії завершення ремонтних робіт. Тому, поки що медичний заклад прийняв КТ на зберігання. А вже після завершення ремонтних робіт будемо його монтувати. Це надзвичайно необхідне КТ для обласної дитячої лікарні. Пацієнти матимуть можливість зробити необхідне сучасне обстеження безкоштовно.
Дякуємо міністру Віктору Ляшку та МОЗ за постійну співпрацю та підтримку», – повідомив у соцмережах Сергій Борзов.
Дякуємо міністру Віктору Ляшку та МОЗ за постійну співпрацю та підтримку», – повідомив у соцмережах Сергій Борзов.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/KT1-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/KT2-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/KT3-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/KT4-80x120.jpg)