Напередодні Міжнародного дня дітей, 45 річний ювілей відзначив колектив Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні. Привітали медиків представники влади та громадськості Вінниці та області.
Урочистості розпочалися з хвилини мовчання – вшанування пам’яті полеглих Героїв, які дають нам змогу жити й творити, – повідомили в лікарні.
До колективу лікарні звернулися почесні гості:
Вячеслав Соколовий, голова Вінницької обласної Ради;
Ольга Задорожна, директорка Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА;
Іван Лета, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я;
Вікторія Петрушенко, ректорка ВНМУ ім. М. І. Пирогова;
Василь Погорілий, проректор ВНМУ ім. М. І. Пирогова.
З нагоди ювілею лікарні передали від Вінницької обласної військової адміністрації та Вінницької обласної Ради сертифікат на 1 мільйон гривень з обласного бюджету для закупівлі лікарських засобів і медичних виробів, які не покриваються Програмою медичних гарантій.









