Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов та Начальник Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях Андрій Маркевич підписали Меморандум про співпрацю.
Про це повідомили у Вінницькій ОВА.
«У межах компетенції докладатимемо всіх можливих зусиль для розвитку співробітництва Вінницької ОВА з Регіональним відділенням Фонду держмайна. Попри війну, бізнес не втрачає інтерес до аукціонів. А успішні угоди після їх проведення сприятимуть розвитку регіону та створенню нових робочих місць», – зазначив Сергій Борзов.
Мета співпраці – встановлення конструктивного діалогу та продуктивної комунікації з інвесторами в регіоні, розширення кола учасників електронних аукціонів із продажу об’єктів приватизації, а також захисту прав та інтересів потенційних інвесторів.