У 2023 році ТОВ “Вінницька птахофабрика” сплатила понад 1,2 млрд грн податків і зборів до бюджетів усіх рівнів, з яких понад 399 млн грн спрямовано до місцевих бюджетів.
Про це повідомили на сторінці Вінницької птахофабрики у соціальних мережах.
Також в дописі зазначили, що підприємства компанії МХП продовжують інвестувати в економіку та фінансову стійкість країни в умовах повномасштабного вторгнення.
Загалом у 2023 році компанія МХП перерахувала до бюджетів усіх рівнів понад 6 млрд грн у вигляді податкових нарахувань, внесків і зборів, що на 31% більше у порівнянні з минулим роком. За 2022 рік — понад 4,6 млрд грн податків. Таким чином, МХП залишається лідером зі сплати податків у агросекторі.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/PTAKHOFABRYKA1-1-80x80.jpg)