На базі стрілецького тиру «Вінницької обласної організації ФСТ «Динамо» провели турнір з кульової стрільби серед команд поліції. Переможці виступлять на змаганнях першості області серед збірних команд правоохоронних органів та силових структур.
Про це повідомили у ГУ НП у Вінницькій області.
В загальнокомандному заліку представники роти поліції особливого призначення Головного управління Національної поліції Вінницької області вибороли перше місце. Хмільницький райвідділ поліції посів друге місце, а за Вінницьким райуправлінням поліції третє місце.
У спортивних змаганнях взяли участь 11 команд Головного управління Нацполіції області. Змагались у стрільбі з малокаліберного пістолета та малокаліберної гвинтівки.