16-17 грудня у Львові відбулися змагання за Кубок України 2023 з чирлідингу. У чемпіонаті брали участь понад 400 команд різних вікових категорій. Команда вінницьких бабусь «Golden age 60+» Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування, за результатами змагань виборола золото.
Про це повідомили у Вінницькій міськраді.
Відвідувачки відділення денного перебування Терцентру ретельно та плідно готувались до виступу протягом 3 місяців. Самі учасниці вважають, що саме завдяки довготривалій та старанній праці стали золотими призерами та отримали Кубок України 2023.
У команді «Golden age 60+» – 16 учасниць. Найстаршій з них – 80 років. Це вперше команда Терцентру взяла участь у змаганнях такого рівня та одразу ж здобула перемогу – в номінації Pom dance (masters). На цьому зупинятися не збираються й активно готуються до чемпіонату України, який відбудеться у квітні 2024 року.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/CHYR1-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/CHYR2-80x45.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/CHYR3-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/CHYR4-80x107.jpg)