Кількість виявлених та зафіксованих крадіжок електроенергії торік склала 1185 випадків на загальну суму 11 381 000 грн, а за шість місяців поточного – 606 випадків на загальну суму 10 650 000 грн. Крадуть електроенергію споживачі та, можливо й працівники компанії.
У АТ «Вінницяобленерго» зазначили, що це прямі фінансові втрати. Ці кошти енергетики мали спрямувати на підтримання та відновлення електричних мереж Вінницької області перед черговим осінньо-зимовим періодом.
До речі, цей період, за оцінками різних фахівців може бути не легшим попереднього.
Також енергетики запевняють, що розроблено і вже проваджується в дію величезний комплекс додаткових заходів з виявлення, унеможливлення спроб крадіжок електричної енергії та їх повного відшкодування товариству. Залучаються додаткові ресурси, спеціалісти та сучасна техніка.
Також у товаристві зазначили, що буде також «Особливе відношення» буде до крадіїв, які, можливо, працюють в АТ «Вінницяобленерго».