Як збирати докази, фіксувати й розслідувати злочини та що робити аби правопорушень було менше, навчались кадети кадетського корпусу поліції у Вінниці. З кадетами працювали фахівці слідчого, кримінального й превентивного блоку та спецпризначенці.
Про це повідомили у ГУ НП у Вінницькій області.
Криміналісти розповіли юнакам та дівчатам про техніку, за допомогою якої вони фіксують злочини, та види слідової інформації. Кадети уважно слухали розповіді правоохоронців про роботу на звільнених від російської окупації Київщині, Харківщині та Херсонщині.
Оперативники карного розшуку поділилися зі слухачами базовими знаннями оперативно-розшукової справи, а слідчі – про порядок розслідування злочинів від його реєстрації до скерування матеріалів до суду.
Про основу діяльності поліції – роботу з людьми, розповіли ювенальні та поліцейські офіцери громади.
Самі кадети не приховували, що залишились задоволеними спілкуванням зі справжніми героями, які захищають Україну.