Патрульні попрямували на місце виклику та виявили там громадянку. Інспектори поспілкувались із пенсіонеркою та дізнались, що вона загубилась. 84-річна жінка не пам’ятала дорогу дому.
Про це повідомили в Патрульній поліції Вінницької області.
«Патрульним вдалось встановили адресу проживання громадянки, оскільки вона назвала своє ім’я та прізвище. Поліцейські посадили пенсіонерку до службового автомобіля, доправили її додому та передали родичам.
Друзі, будьте уважними до своїх рідних, особливо дітей та людей літнього віку. Якщо хтось із них загубився — не зволікайте, зазвичай самостійні пошуки не дають результатів, одразу телефонуйте на 102», – повідомили патрульні.