На Хмельницькому шосе за порушення ПДР патрульні зупинили автомобіль Ford Focus. У той час, поки інспектори спілкувались із водійкою, з легковика вийшли чотири чоловіки… Двоє із них почали провокувати поліцейських на конфлікт.
Про це повідомили в Патрульній поліції Вінницької області.
«Двоє із них почали провокувати поліцейських на конфлікт. Вони висловлювались нецензурною лайкою в адресу патрульних і не реагували на вимоги припинити свої дії.
Порушників інспектори затримали. Ними виявились 41-річний та 19-річний вінничани. На обох патрульні склали по 2 протоколи: за ст. 173 (Дрібне хуліганство) та за ст. 185 (Злісна непокора працівникам поліції) КУпАП.
Порушників інспектори затримали. Ними виявились 41-річний та 19-річний вінничани. На обох патрульні склали по 2 протоколи: за ст. 173 (Дрібне хуліганство) та за ст. 185 (Злісна непокора працівникам поліції) КУпАП.