Патрульним надійшов виклик про ДТП на автодорозі М-21. Прибувши на місце події, поліцейські встановили, що водій автомобіля ВАЗ не надавав перевагу в русі автомобілю Audi, що рухався головною дорогою.
Про це повідомили у Патрульній поліції Вінницької області.
«Спілкуючись із порушником, інспектори помітили у винуватця ДТП ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився пройти огляд на місці за допомогою алкотестеру. В його організмі виявили 2,00 проміле алкоголю, що майже в 10 разів перевищує допустиму норму», – повідомили патрульні.
На 47-річного водія автомобіля ВАЗ 2106 патрульні склали протоколи за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів) та за ст. 130 (Керування в стані алкогольного сп’яніння) КУпАП.