На Гніванському шосе патрульні помітили автомобіль Peugeot 605, який порушив ПДР. Інспектори зупинили транспортний засіб.
Про це повідомили у Патрульній поліції Вінницької області.
«Під час спілкування з водієм легковика у нього помітили ознаки наркотичного сп’яніння: зіниці очей не реагували на світло, руки тремтіли, а обличчя було блідим. Під час спілкування з водієм інспектори помітили, що пасажирка, яка була в автівці, помітно нервує. Поліцейські попросили жінку вийти з автомобіля. Під час поверхневої перевірки в неї виявили паперовий згорток з порошкоподібною речовиною білого кольору, зовні схожою на наркотики. Також у салоні автомобіля поліцейські виявили подрібнену речовину зеленого кольору, зовні схожу на наркотики», – повідомили патрульні.
Від проходження огляду у лікаря-нарколога кермувальник відмовився.
На водія автомобіля Peugeot патрульні склали протокол за ст. 130 (Керування автомобілем у стані сп’яніння) КУпАП.
Для встановлення всіх обставин справи на місце події викликали слідчо-оперативну групу.