Незламна легендарна розвідниця Ольга Іванівна Твердохлєбова пройшла всю війну в складі радіорозвідувального дивізіону. 100-річна полковниця у відставці поділилася своїм життєвим досвідом та із впевненістю говорить про нашу найближчу Перемогу.
Про відвідини ветеранки повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
«Завдяки вашому подвигу та незламністю колег й побратимів на нашій землі запанував мир. Ваша молодість була обпалена вогнями війни, ви зазнали непоправних втрат серед рідних і друзів. Ми сьогодні схиляємо свої голови в пошані перед світлою пам’яттю полеглих українців, перед вами, шановна Ольго Іванівно за те, що ви не жаліючи власного життя, боролись за свободу своєї країни», – сказав у привітальному слові до жінки-легенди, начальник Вінницького райуправління, Віталій Курчик.
Поліцейські побажали ветеранці довгих років життя, мирного неба, міцного здоров’я та обов’язково разом відсвяткувати ще одну Перемогу.
«Так, на нашу долю припали страшні часи, але українці ніколи не падали духом та завжди боролися за мирне небо над своєю державою, тому Перемога за нами!», – впевнено каже, Ольга Іванівна Твердохлєбова.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/TVERDO1-80x73.jpeg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/TVERDO2-80x60.jpeg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/TVERDO3-80x60.jpeg)