На спецлінію поліції 102 надійшло повідомлення від адміністрації реабілітаційного центру про зникнення двох хлопчиків віком 11 та 13 років, які тимчасово у них перебували. Телефони діти при собі мали, але вони були вимкнені.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Отримавши інформацію про зникнення неповнолітніх, на місце події виїхали усі наряди поліції. Працівники поліції опитали керівництво та педагогів закладу, а також їх вихованців.
З’ясувалось, що останній раз хлопчиків бачили на території центру о 10.30.
Працівники групи реагування патрульної поліції відділу поліції № 3 Вінницького районного управління поліції під час патрулювання території обслуговування на об’їзній дорозі міста помітили схожих за прикметами дітей, які йшли по узбіччю дороги. З’ясувалось, що хлопчики пішли з центру та планували поїхати до родичів у Погребище», – повідомили у поліції.
Правоохоронці доставили дітей назад до реабілітаційного центру. Ювенальні поліцейські провели з дітьми профілактичну бесіду та пояснили, які небезпеки могли на них чекати.