Вінницький правоохоронець Денис Жембровський трагічно загинув 10 лютого 2015 року під обстрілами «Градів» у Краматорську. Він був досвідченим офіцером, порядною людиною, надійним товаришем. Вінницькі поліцейські в пам’ять про нього, відвідали могилу загиблого товариша.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
У річницю загибелі підполковника міліції Дениса Жембровського, біля його могили на Алеї Слави Центрального міського кладовища рідні, друзі, колеги зібрались вшанувати пам’ять правоохоронця та віддати йому належну шану.
«У 2015 році було його друге відрядження до зони АТО, де він забезпечував правопорядок разом з іншими бійцями вінницького зведеного загону. 10 лютого під час чергування на командно-пропускному пункті у Краматорську життя молодого офіцера обірвали ворожі «Гради». Йому назавжди залишилось – 33.
Пам’ять про загиблого колегу буде жити вічно в наших серцях.
Герої не вмирають!», – йдеться у повідомленні.
Пам’ять про загиблого колегу буде жити вічно в наших серцях.
Герої не вмирають!», – йдеться у повідомленні.











