Поліцейські Вінниччини встановили та доставили до підрозділу поліції вінничанин, які напередодні ввечері у парку «Хімік» запускали піротехніку. Проводиться розслідування.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
17 жовтня близько 21 години до поліції надійшло повідомлення, що невідомі особи запускають салюти.
Як розповів керівник Відділу поліції № 2 Вінницького районного управління поліції Андрій Бойцун, поліцейські переглянули відео з камер спостереження та ідентифікували осіб, причетних до правопорушення. Ними виявились вінничани віком 25 та 35 років.
Санкція статті передбачає обмеженням волі на строк до п’яти років.