Черговий транш надзвичайники отримали сьогодні, 17 травня, гуманітарну допомогу від Латвійської Республіки бійцям ДСНС передали легкові автомобілі та мікроавтобус, а з Німеччини — автобус для перевезення особового складу.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
Всі отримані транспортні засоби в гарному технічному стані. Незабаром їх переобладнають відповідно до вимог Служби порятунку та передадуть у вже визначені підрозділи, що дозволить ДСНСникам швидше та ефективніше реагувати на надзвичайні події та оперативно ліквідовувати їх наслідки.
Начальник обласного рятувального відомства Руслан Шевчук подякував партнерам за постійну та незамінну підтримку в умовах сьогодення, зазначивши, що це допоможе особовому кладу ДСНС Вінниччини більш ефективно виконувати покладені на них службові завдання.