Інспекторським складом Вінницького районного управління проведено масштабне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору КК «Тяжилів» в м.Вінниці.
Під час заходу фахівці ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті та заборони спалювання сухої рослинності. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення.
Також надзвичайники ознайомили мешканців з алгоритмом дій при виявленні підозрілих предметів та про правила поведінки на воді.
«Рятувальники не оминули увагою й маленьких вінничан. Малечі нагадали правила безпеки життєдіяльності та за яким номером телефонувати в разі небезпеки. Щоб дітлахи краще засвоїли інформацію та могли вдома ознайомитись з основними правилами безпеки, вручили їм цікаву поліграфічну продукцію розроблену дитячим фондом UNICEF Ukraine та ДСНС України», – повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.