Вінницькі рятувальники четверту добу поспіль надають допомогу одеським колегам у ліквідації наслідків стихійного лиха. У місті тривають аварійно-відновлювальні роботи після масштабного затоплення.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області та оприлюднили світлини відновлювальних робіт.
Від Головного управління залучено спеціалізовану техніку для відкачування води у приватних домогосподарствах, підземних паркінгах та з підвальних приміщень багатоквартирних житлових будинків.
















