У кількох закладах освіти організували благодійні фестивалі та ярмарки на підтримку Збройних Сил України. У Вінницькому ліцеї №4 провели благодійний фестиваль народної творчості «Сила в єднанні».
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
На захід завітали понад 25 майстрів та майстринь, які проводили майстер-класи для ліцеїстів та продавали власні вироби, а виручені кошти донатили на підтримку ЗСУ. Діти з радістю та новими враженнями взяли участь у майстер-класах, які є родзинкою української культури, а саме:
· рогозоплетіння;
· лозоплетіння;
· гончарство;
· виготовлення шкіряних виробів;
· створення м’яких іграшок.
Також охочі постріляли з лука, дізнались про ази надання першої медичної допомоги та побували віртуально на Зачарованому озері.
Учні виступили перед гостями ярмарку: співали, танцювали та декламували вірші.
Також під час концерту провели аукціон та збір коштів на потреби українських військових.
Підбивши підсумки проведення фестивалю, підрахували, що зібрано 14 102 гривні. За ці кошти незабаром будуть закуплені турнікети та поповняться аптечки, які потім передадуть на фронт.